Hafta İçi: 09:00 - 18:00

C.tesi: 09:00 - 17:00

Anasayfa Medya Blog DUETTO MT LAZER CİHAZI

DUETTO MT Lazer Cihazı

DUETTO MT Lazer Cihazı

Duetto MT Lazer Cihazı Nedir?

DUETTO MT EVO LAZER CİHAZI MERSİN' DE İSTENMEYEN TÜYLERDEN GÜVENLE KURTULMA

Duetto MT EVO, dünyada ilk kez iki dalga boyunu (Alexandrite 755nm, ND-YAG 1064 nm) tek atımda birleştirerek kullanabilen lazer cihazıdır. Bu sistem ile kişinin ihtiyacı doğrultusunda hem daha etkin hem de daha güvenli tedavi alternatifleri sağlanabilmektedir.

Epilasyonda Duetto MT EVO Farkı Mersin'de Hizmetinizde

Lazer epilasyonda en etkin sistemler Alexandrite dalga boyunu kullanabilen sistemlerdir. Fakat Alexandrite başarısı ince tüylerde ve koyu renk tenli kişilerde daha azdır.

ND-YAG lazer ise daha derine nüfuz eden tüylere ve daha ince tüylere etkili olabilen, ayrıca koyu ten rengine sahip kişilerde daha güvenle kullanılabilen bir dalga boyudur. Duetto MT EVO ile iki dalga boyu aynı anda kullanılabilir ve hatta hangisinin ne oranda kullanılacağı ayarlanabilir. Böylece kıl kökü ve gövdesi daha iyi hedeflenerek koyu ten renginde ve ince tüylerin varlığında bile hem etkili hem güvenli epilasyon sağlanır.

Duetto MT EVO ile epilasyonun Avantajları:

  • Yıl boyu epilasyon imkanı
  • Her cilt tipinde güvenli epilasyon
  • İnce ve daha açık renkli kıllarda bile etkili epilasyon
  • Özel Zimmer ek cilt soğutma ile konforlu epilasyon
  • Paradoksal hipertrikoz denen, özellikle yüz bölgesinde diğer lazerlerden sonra meydana gelen kıllanma artışı gibi bir yan etkinin olmaması.


Benzer Blog Yazıları