Aysegul Güney Whatsapp
Online Randevu

KLİNİK

Mersin’in Yenişehir ilçesi Güvenevler Mahallesi’nde vatandaşlara hizmet veren veren Uzm. Dr. Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği, güler yüzlü, ilgili ve işinde deneyimli bir ekip, en yeni ve etkili uygulamalarla hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyor. Uzm. Dr. Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği’nin dıştan görünüşü, tedavi ve bekleme alanları ile çalışma ekibinin fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO GALERİ

Mersin’de her türlü deri ve cilt hastalıkları, cilt estetiği uygulamaları, lazer tedavisi, PRP, mezoterapi, peeling, plexr, kriyoterapi, botox ve ip ile yüz germe uygulamaları, kırışıklık tedavisi ve saç dökülmesi tedavisi gibi konularda vatandaşlara hizmet veren Uzm. Dr. Ayşegül Güney'in Youtube ve Instagram gibi sosyal medya uygulamaları ile çeşitli televizyon kanallarında yayınlanan videolarını buradan inceleyebilirsiniz.

İşin Uzmanı Sivilce İzleri Ve Tedavi Yöntemleri | Ayşegül Güney

İşin Uzmanı Göz Altı Morlukları Ve Tedavi Yöntemleri | Ayşegül Güney

İşin Uzmanı Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Yöntemleri | Ayşegül Güney

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Nasır Neden Oluşur, Nasıl Tedavi Edilir?

İğneli Radyofrekans(Altın İğne) Yöntemi Ile Ameliyatsız Yüz Germe Işlem

Plexr Ile Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Et Benleri Neden Oluşur, Nasıl Tedavi Edilir?

Akneyi Sıkmak Doğru Mudur?

Tv8 Çook Yaşa Programında Akıllı Dolgu Uygulaması Hakkında Konuştuk

Karbon Peeling Uygulaması

Dolgu, Botox Ve Gençlik Aşısı

Dolgu Uygulamaları

Bir Hafta Sonumuz Daha Eğitim Ile Geçti

Si̇ği̇l Tedavi̇si̇

Kılcal Damar Tedavi̇si̇

Ameli̇yatsız Göz Kapağı Tedavi̇si̇

Tırnak Batması İçi̇n Tırnak Teli̇ Tedavi̇si̇ Uygulaması

Dikişsiz Ben Tedavisi

Barcelona'Da Mezoterapiler Konusunda Uygulama Teknikleri, İstanbul'Da M

Uçuk

Sivilce Akne

Lazerle Cilt Yenileme

Cilt Soyma

Cilt Kanseri

HASTALARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

b.....

Lazer,epilasyon için tercih ettim.Teşhislerinin doğru olduğuna inandığımızdaan tercih ettim.Yaklaşımından ve hizmetinden memnun kaldım.Sonuçlarından bit şikayetim yok.Tavsiye üzerine gittik ve bende tavsiye ederim.

b..... 12 Şubat 2018
e.....

Ayşegül Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım .Tedaviyi en iyi şekilde uyguladı.Gebelik sürecimde hamilelik kolestalı çıktı buda ciltte enfeksiyon ve döküntü yaptı.Hem psikolojik olarak hemde tedaviyi iyi bir şeklide uyguladığından rahatladım.

e..... 18 Aralık 2017
b.....

Tedavim devam etmekte.Yüzümde ben vardı bunu aldırdım.Kızımda da sivilce problemi vardı kızımda bunun için tercih etti.Şimdi de yüzümdeki kılcal damarlarımı lazerle sildirmek için gidicem.Ayşegül hanım güler yüzlü bir doktor.Tedavi sürecinden de memnunum.Ben aldırdım ve hiç iz kalmadı.

b..... 18 Aralık 2017
b.....

Tavsiye üzerine gittim.Ayşegül hanım bizi güler yüzle karşıladı.Tedavisini güzel uyguladı çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.

b..... 17 Aralık 2017
Google İle Yorum Yazın İle Yorum Yazın Kliniğimize Yorum Ekleyin

BİZE ULAŞIN

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Yol Tarifi Al Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
e-posta adresiniz
telefon numaranız
MESAJINIZ

Mersin Uzman Doktor Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bilgiler bir doktorun tanı veya muayenesi yerine geçmez. Hastalığınız hakkında muhakkak doktorunuza danışınız.