Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Kılcal Damar Tedavi Aşamaları

Tedavide Nd:yag lazer cihazı kullanılmaktadır. Kılcal damar tedavi aşamasında lazer ile verilen enerji damardaki kanı ısıtır ve damar duvarı tahrip olur.

Kılcal Damar Tedavi Aşamaları
Kılcal Damar Tedavi Aşamaları Border

Tedavide Nd:yag lazer cihazı kullanılmaktadır. Kılcal damar tedavi aşamasında lazer ile verilen enerji damardaki kanı ısıtır ve damar duvarı tahrip olur. Tahrip olan damar zaman içerisinde doku tarafından temizlenir. İnce kılcal damarlar bu cihaz ile başarılı bir şekilde yok edilebilir. Hamilelerde ve kanama bozukluğu olanlarda yapılmaz. Birçok hastada sadece bir veya iki seans yeterli olabilmektedir.Tedavinizde istediğiniz sonuçlara ulaşmak için özellikle bacak bölgesine uygulamayı takiben 6 hafta sonra ve gerekiyorsa 6 ay sonra takip muayenesi gerekir. Yapılan tedavi mevcut damarı etkileyecektir.

Vücudumuzun herhangi bir yerinde yeni damar çıkışını engellemeyecektir. Tedavi sonrasında açık ve koyu lekeler, ciltte kızarıklık, morarma, kabarma oluşabilir. İşlem sonrasında yoğun egzersizden uzak durmak, sıcak su ile en az 3 gün banyo yapmamak, bacaklarda tercihen bandaj kullanmak tedavi başarısını arttırır. Güneş gören alanlarda güneşten koruyucu kullanılmalıdır.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Scar Treatment

Scar Treatment

After traumas, surgeries, and accidents experienced by people Injuries, burns, some skin infections and cuts are called scars on the body. causes scar formation.

Details
Mersin Thread Face Lift

Mersin Thread Face Lift

With the aging of the skin layers loosen with the effect of gravity. hangs down.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.