Aysegul Güney Whatsapp
Online Randevu

Yüz kırışıklıkları ve aşırı terleme tedavisinde kullanılan uygulamalardır.

Günümüzde estetik cerrahi işlemlerinin yanı sıra minimal invaziv uygulamalar olarak gruplandırılan cerrahisiz pek çok uygulama ile cilde daha genç ve daha estetik bir görünüm kazandırılabilmektedir. Gelişen teknolojiler ile birlikte ameliyatsız estetik uygulamaları mümkün hale gelmiştir. Bu yöntemler, kişinin iş ve sosyal yaşamını etkilemeden, pratik bir şekilde uygulanabilmekte ve istirahat süresi gerektirmemektedir. Bu nedenle günümüzde kadın ve erkek birçok kişi bu uygulamalara yönelmektedir. Ameliyatsız estetik uygulamaların birçok çeşidi vardır. Bunlardan en çok kullanılan bazı yöntemler botoks, dolgu ve mezoterapi gibi işlemlerdir.

Botoks, alın kırışıklıkları, kaş arası, göz çevresi, boyun çizgileri ve burun kenarları ile üst dudakta meydana gelen ince kırışıkların tedavisinde yaygın olarak başvurulan bir yöntemdir. Bununla birlikte aşırı terleme görülebilen avuç içi, ayak tabanı ve koltuk altında da uygulanır. Botoks, sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin salınımını engelleyerek, sinirler ile bu sinirleri uyaran kaslar arasındaki elektrik iletimini geçici süre ile durdurur. Böylece hareketi kısıtlanan kaslar gevşer ve bu kasların neden olduğu kırışıklıklar kaybolur.

HASTALARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

b.....

Lazer,epilasyon için tercih ettim.Teşhislerinin doğru olduğuna inandığımızdaan tercih ettim.Yaklaşımından ve hizmetinden memnun kaldım.Sonuçlarından bit şikayetim yok.Tavsiye üzerine gittik ve bende tavsiye ederim.

b..... 12 Şubat 2018
e.....

Ayşegül Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım .Tedaviyi en iyi şekilde uyguladı.Gebelik sürecimde hamilelik kolestalı çıktı buda ciltte enfeksiyon ve döküntü yaptı.Hem psikolojik olarak hemde tedaviyi iyi bir şeklide uyguladığından rahatladım.

e..... 18 Aralık 2017
b.....

Tedavim devam etmekte.Yüzümde ben vardı bunu aldırdım.Kızımda da sivilce problemi vardı kızımda bunun için tercih etti.Şimdi de yüzümdeki kılcal damarlarımı lazerle sildirmek için gidicem.Ayşegül hanım güler yüzlü bir doktor.Tedavi sürecinden de memnunum.Ben aldırdım ve hiç iz kalmadı.

b..... 18 Aralık 2017
b.....

Tavsiye üzerine gittim.Ayşegül hanım bizi güler yüzle karşıladı.Tedavisini güzel uyguladı çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.

b..... 17 Aralık 2017
İle Yorum Yazın Kliniğimize Yorum Ekleyin

BİZE ULAŞIN

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Yol Tarifi Al Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
e-posta adresiniz
telefon numaranız
MESAJINIZ

Mersin Uzman Doktor Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bilgiler bir doktorun tanı veya muayenesi yerine geçmez. Hastalığınız hakkında muhakkak doktorunuza danışınız.