Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

OPINIONS OF OUR PATIENTS

Google İle Yorum Yap Write a Comment With Add a Comment to Our Clinic

Add ratings and comments to our Website

Thank you in advance for sharing your valuable opinions and comments.

b..... tarafından yapılan yorum

Lazer,epilasyon için tercih ettim.Teşhislerinin doğru olduğuna inandığımızdaan tercih ettim.Yaklaşımından ve hizmetinden memnun kaldım.Sonuçlarından bit şikayetim yok.Tavsiye üzerine gittik ve bende tavsiye ederim.

b.....
12 Şubat 2018
e..... tarafından yapılan yorum

Ayşegül Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım .Tedaviyi en iyi şekilde uyguladı.Gebelik sürecimde hamilelik kolestalı çıktı buda ciltte enfeksiyon ve döküntü yaptı.Hem psikolojik olarak hemde tedaviyi iyi bir şeklide uyguladığından rahatladım.

e.....
18 Aralık 2017
b..... tarafından yapılan yorum

Tedavim devam etmekte.Yüzümde ben vardı bunu aldırdım.Kızımda da sivilce problemi vardı kızımda bunun için tercih etti.Şimdi de yüzümdeki kılcal damarlarımı lazerle sildirmek için gidicem.Ayşegül hanım güler yüzlü bir doktor.Tedavi sürecinden de memnunum.Ben aldırdım ve hiç iz kalmadı.

b.....
18 Aralık 2017
b..... tarafından yapılan yorum

Tavsiye üzerine gittim.Ayşegül hanım bizi güler yüzle karşıladı.Tedavisini güzel uyguladı çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.

b.....
17 Aralık 2017
a..... tarafından yapılan yorum

Tesadüfen gittim.Ayşegül Hanım'dan çok memnun kaldık.Uzun süreli bir tedavi söz konusuydu.Oğlumun ayağında mozaik mantar söz konusuydu.İyileşmede farklı alternatifler kullanarak,teşhisi doğru koyup tedaviyi uygulayarak kalıcı bir iyileşme sağladı.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

a.....
15 Aralık 2017
om...i tarafından yapılan yorum

Öncelikle güleryüzlü bir yaklaşım sıcak bir karşılama. Daha sonra yapılcak işlemlerin detaylı bir anlatımı ve tedavi yöntemi. Gerçekten işini severek yapan bir kişi. Bu da kaliteyi en üst düzeyde tutuyor. Teşekkürler.

om...i
4 Ekim 2017

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.