Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Green Peel

Green Peel yüzde ve vücutta çeşitli cilt problemlerine çözümler getirmektedir.

Green Peel
Green Peel Border

Green Peel Nedir?

Green Peel yüzde ve vücutta çeşitli cilt problemlerine çözümler getirmektedir. Örneğin; geniş gözenekler, yağlı ve kabalaşmış ciltler, yenilenmeye ihtiyacı olan, elastikiyetini kaybetmiş ciltler, cansız, donuk, dolaşımı zayıf olan ciltler, güneşten zarar görmüş, gevşemiş ciltler için uygulanabilir. Yüz dışında farklı vücut bölgelerine de uygulanabilir. Her cildin tedaviye cevabı farklıdır. İstenilen sonuca ulaşmak için kişiye özel bir tedavi planı oluşturulmalıdır.Tekrarlayan seanlar gerekebilir.

Green peelde cildi yenilemek için tamamen doğal maddeler birlikte çalışırlar. Mineraller, enzimler ve vitaminler içeren çeşitli bitki ve yosunların karışımı cildin yenilenmesine ve taze bir görünüm kazanmasına yardım eder. Bu özel karışım, eğitim görmüş profesyonel uzmanlar tarafından özel bir masaj tekniği ile uygulanır. Böylece cildin üst tabakası nazikçe soyulur. Bu işlemle cildin emilim gücü artar, hücre yenilenmesi hızlanır. Dolaşımın uyarılmasıyla metabolizma hızlanır, cildin oksijen alımı ve beslenmesi artar. Ciltteki kan dolaşımını belirgin bir şekilde arttırır.

Metabolizmayı hızlandırır, cildin oksijenlenmesini ve beslenmesini artırır. Cilt tipine ve kişiye özel olarak uygulanan işlemin şekline göre cilt,Peeling uygulamasından 3 gün sonra soyulmaya başlar. Soyulma cilt yapısına göre pul pul olabileceği gibi çok daha belirgin bir şekilde de olabilir. İşlem sonrası cildin verdiği reaksiyon, cildin yenilenme kapasitesine göre değişir. Her durumda cildin üst tabakası doğal bir şekilde soyulacaktır. Alttan gelecek yeni deri ise özel bir şekilde korunmak ve bakılmak ister. Bu işlem için özel formüle edilmiş cilt bakım ürünleri cildi besleyip, güçlendirecek ve koruyacaktır.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Makyaj Sonrası Yüzü Doğru Temizlemenin 10 Yolu

Makyaj Sonrası Yüzü Doğru Temizlemenin 10 Yolu

Her gün yapılan makyaj nedeniyle cildimiz zarar görebiliyor. Bu nedenle her gün yatmadan önce yüzdeki makyaj malzemelerinin temizlenmesi gerekiyor.

Details
Maske Kullanırken Ciltte Oluşabilecek 6 Risk!

Maske Kullanırken Ciltte Oluşabilecek 6 Risk!

Corona virüs salgını nedeniyle maske takmanın zorunlu hale getirilmesi olası cilt hastalığı risklerini de beraberinde getirdi.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.