Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Mikro İğneleme Tedavisi

Mikro iğneleme uygulamaları(dermaroller,dermapenvs) genel olarak cildi yenileme uygulamaları olarak da adlandırılabilir.

Mikro İğneleme Tedavisi
Mikro İğneleme Tedavisi Border

Mikro iğneleme uygulamaları(dermaroller,dermapenvs) genel olarak cildi yenileme uygulamaları olarak da adlandırılabilir. Uygulamanın amacı, derinin uyarılarak doğal yollarla normalden fazla kolajen sentezlenmesi sağlanmasıdır. Bu uygulama kapsamında bir silindir üzerinde bulunan minik iğnecikler vasıtasıyla ciltte çok sayıda küçük mikro kanallar açılarak ciltte kan akışı ve kolajen üretimi harekete geçirilir.

Silindir üzerindeki iğnecikler mikro kanallar oluştururken cilt, bu mikro kanalları yara gibi algılar ve onarmak için o bölgeye iyileştirici, yenileyici maddeler sentezleyip gönderir. Seansın süresi ise cilt yapısı ve bölgedeki probleme bağlı olarak değişir.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Aqua Shine Treatment

Aqua Shine Treatment

Depending on many reasons such as aging and environmental factors, our skin It creates a matte appearance.

Details
Yara İzi Neden Olur? Tamamen İyileşmesi Mümkün Mü?

Yara İzi Neden Olur? Tamamen İyileşmesi Mümkün Mü?

Kişinin hayatı boyunca karşılaştığı fiziksel travmalar, geçirilen çeşitli kazalar, ameliyatlar, çeşitli hastalıklar, yanıklar, bazı dermal enfeksiyonlar vücutta yara izi oluşumunun temel nedenleri arasında yer almaktadır.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.