Hafta İçi: 09:00 - 18:00

C.tesi: 09:00 - 17:00

Anasayfa Medya Blog GREEN PEEL

Green Peel

Green Peel

Green Peel Nedir?

Green Peel yüzde ve vücutta çeşitli cilt problemlerine çözümler getirmektedir. Örneğin; geniş gözenekler, yağlı ve kabalaşmış ciltler, yenilenmeye ihtiyacı olan, elastikiyetini kaybetmiş ciltler, cansız, donuk, dolaşımı zayıf olan ciltler, güneşten zarar görmüş, gevşemiş ciltler için uygulanabilir. Yüz dışında farklı vücut bölgelerine de uygulanabilir. Her cildin tedaviye cevabı farklıdır. İstenilen sonuca ulaşmak için kişiye özel bir tedavi planı oluşturulmalıdır.Tekrarlayan seanlar gerekebilir.

Green peelde cildi yenilemek için tamamen doğal maddeler birlikte çalışırlar. Mineraller, enzimler ve vitaminler içeren çeşitli bitki ve yosunların karışımı cildin yenilenmesine ve taze bir görünüm kazanmasına yardım eder. Bu özel karışım, eğitim görmüş profesyonel uzmanlar tarafından özel bir masaj tekniği ile uygulanır. Böylece cildin üst tabakası nazikçe soyulur. Bu işlemle cildin emilim gücü artar, hücre yenilenmesi hızlanır. Dolaşımın uyarılmasıyla metabolizma hızlanır, cildin oksijen alımı ve beslenmesi artar. Ciltteki kan dolaşımını belirgin bir şekilde arttırır.

Metabolizmayı hızlandırır, cildin oksijenlenmesini ve beslenmesini artırır. Cilt tipine ve kişiye özel olarak uygulanan işlemin şekline göre cilt,Peeling uygulamasından 3 gün sonra soyulmaya başlar. Soyulma cilt yapısına göre pul pul olabileceği gibi çok daha belirgin bir şekilde de olabilir. İşlem sonrası cildin verdiği reaksiyon, cildin yenilenme kapasitesine göre değişir. Her durumda cildin üst tabakası doğal bir şekilde soyulacaktır. Alttan gelecek yeni deri ise özel bir şekilde korunmak ve bakılmak ister. Bu işlem için özel formüle edilmiş cilt bakım ürünleri cildi besleyip, güçlendirecek ve koruyacaktır.Benzer Blog Yazıları