Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Fraksiyonel Radyofrekans (Altın İğne)

Fraksiyonel radyofrekans, ‘’Altın İğne’’ olarak da bilinen deri gençleştirme yöntemidir Altın iğneler mikro seviyede derinizin altında radyo frekans enerjileri uygulayarak daha sıkı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Fraksiyonel Radyofrekans (Altın İğne)
Fraksiyonel Radyofrekans (Altın İğne) Border

Fraksiyonel Radyofrekans Nedir?

Fraksiyonel radyofrekans, ‘’Altın İğne’’ olarak da bilinen deri gençleştirme yöntemidir Altın iğneler mikro seviyede derinizin altında radyo frekans enerjileri uygulayarak daha sıkı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinizin gevşeyen, kırışan bölgelerinin dışında sivilce ve cilt lekeleriniz için de uygulama yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle iğneler cilt altına ilettiği radyofrekans dalgaları ile ısıyı 60 dereceye kadar çıkartır. Cilt yüzeyinizde herhangi bir zarar oluşmadığı gibi, radyofrekans enerjisi direk kolajenin üretildiği bölgeye ulaşır. Böylece doğal bir yara iyileşme süreci başlamış olur. Bu süreç sonunda cildiniz kendini yeniler ve onarır.

Poliklinik ortamında uygulanabilen bu sistemde kişiye özel tek kullanımlık iğneler kullanılır. Altın iğne yöntemi her mevsim uygulanabilir. Altın iğne yöntemi ayrıca ifadenizde bir bozukluk oluşturmayarak diğer yöntemlerden kendisini ayırır.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

At What Age Should I Start Botox ?

At What Age Should I Start Botox ?

Botox is one of the most effective methods used by both women and men to prevent or remove wrinkles.

Details
Glutatyon Nedir, Ne İşe Yarar?

Glutatyon Nedir, Ne İşe Yarar?

Glutatyon, insanların hastalıklardan korunması ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için gerekli olan vücuttaki en önemli moleküllerden biridir.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.