Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Fokus Ultrason

Son yıllarda ameliyata gerek kalmadan yüz cildini sıkılaştırmak amaçlı uygulamaya sunulan pek çok teknoloji mevcuttur.

Fokus Ultrason
Fokus Ultrason Border

Fokus Ultrason Nedir?

Son yıllarda ameliyata gerek kalmadan yüz cildini sıkılaştırmak amaçlı uygulamaya sunulan pek çok teknoloji mevcuttur. Bunlar içinde en az invazif olanlardan biri odaklanmış ultrason dalgalarını cilt altına göndererek cilt altı dokusunu 65oC'ye kadar ısıtabilen fokuslu ultrason cihazlarıdır. Bir seferde birden fazla noktasal atış yapabilen bu cihazlarla 1 mm, 3 mm ve 4.5 mm gibi farklı derinliklerde, deri altı ısıtılarak yüz ovalinde toparlanma ve lifting etkisi sağlanır.

Sonuçta ciltteki sarkmada düzelme ve derin kırışıklıklarda bir azalma sağlanmaktadır. Etki daha çok çene konturu ve çene altı bölgesinde belirgin olacaktır. 3. aydan itibaren net sonuçlar farkedilir. Fokuslu ultrason uygulaması ile birlikte dolgu veya diğer deri yenileyici uygulamalar birlikte yapılabilir.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Cildiye Uzmanı (Dermatolog)

Cildiye Uzmanı (Dermatolog)

Mersin' de Dermatoloji Uzmanı olarak kendi kliniğimde hizmet vermekteyim.

Details
Sivilceyi Çoğaltan Sebepler

Sivilceyi Çoğaltan Sebepler

Özellikle ergenlik dönemi olmak üzere vücutta çıkan sivilceler (akne) sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyebiliyor.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.