Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

DUETTO MT Lazer Cihazı

Duetto MT EVO, dünyada ilk kez iki dalga boyunu (Alexandrite 755nm, ND-YAG 1064 nm) tek atımda birleştirerek kullanabilen lazer cihazıdır.

DUETTO MT Lazer Cihazı
DUETTO MT Lazer Cihazı Border

Duetto MT Lazer Cihazı Nedir?

DUETTO MT EVO LAZER CİHAZI MERSİN' DE İSTENMEYEN TÜYLERDEN GÜVENLE KURTULMA

Duetto MT EVO, dünyada ilk kez iki dalga boyunu (Alexandrite 755nm, ND-YAG 1064 nm) tek atımda birleştirerek kullanabilen lazer cihazıdır. Bu sistem ile kişinin ihtiyacı doğrultusunda hem daha etkin hem de daha güvenli tedavi alternatifleri sağlanabilmektedir.

Epilasyonda Duetto MT EVO Farkı Mersin'de Hizmetinizde

Lazer epilasyonda en etkin sistemler Alexandrite dalga boyunu kullanabilen sistemlerdir. Fakat Alexandrite başarısı ince tüylerde ve koyu renk tenli kişilerde daha azdır.

ND-YAG lazer ise daha derine nüfuz eden tüylere ve daha ince tüylere etkili olabilen, ayrıca koyu ten rengine sahip kişilerde daha güvenle kullanılabilen bir dalga boyudur. Duetto MT EVO ile iki dalga boyu aynı anda kullanılabilir ve hatta hangisinin ne oranda kullanılacağı ayarlanabilir. Böylece kıl kökü ve gövdesi daha iyi hedeflenerek koyu ten renginde ve ince tüylerin varlığında bile hem etkili hem güvenli epilasyon sağlanır.

Duetto MT EVO ile epilasyonun Avantajları:

  • Yıl boyu epilasyon imkanı
  • Her cilt tipinde güvenli epilasyon
  • İnce ve daha açık renkli kıllarda bile etkili epilasyon
  • Özel Zimmer ek cilt soğutma ile konforlu epilasyon
  • Paradoksal hipertrikoz denen, özellikle yüz bölgesinde diğer lazerlerden sonra meydana gelen kıllanma artışı gibi bir yan etkinin olmaması.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Nucleophile DNA Glow

Nucleophile DNA Glow

Nucleofill DNA glow is a new generation mesotherapy application containing natural polynucleotides.

Details
Is Botox a Youth Vaccine ?

Is Botox a Youth Vaccine ?

With the increase in the developments in the field of medicine, the number of applications for health and beauty has increased gradually all over the world.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.