Aysegul Güney Whatsapp
Online Appointment

Deri Tümörü Nedir?

İster iyi huylu, ister kötü huylu olsun deride yerleşen herhangi bir tümörün cerrahi tedavisi denildiğinde akla ilk gelen yöntem eksizyondur.

Deri Tümörü Nedir?
Deri Tümörü Nedir? Border

İster iyi huylu, ister kötü huylu olsun deride yerleşen herhangi bir tümörün cerrahi tedavisi denildiğinde akla ilk gelen yöntem eksizyondur. Eliptik eksizyon dermatolojik cerrahinin temel yapı taşıdır. Her tümör çıkarma işleminden sonra geriye fonksiyonel ve kozmetik olarak onarmakla yükümlü olduğumuz bir deri defekti kalır. Defektin boyutunu çıkardığımız tümörün boyutu ve kullandığımız güvenlik sınırı belirler.

Yan ve derin cerrahi sınırlar uygun cerrahi yöntemle tümörsüz hale getirildikten sonra oluşan defektin boyutu ve yerleşimi gözetilerek işlem alanı kendiliğinden iyileşmeye bırakılabilir, basit dikiş teknikleri kullanılabilir, flepler veya greft yöntemleri (yamalama yöntemi) kullanılabilir. İşlemi yapan hekim en iyi tedavi sonucu ve kozmetik sonuç alınacak şekilde hangi yöntemi kullanacağına karar verecektir.

OTHER BLOG POSTS

You can follow the current news and content with us.

Is It Harmful To Have Botox Often?

Is It Harmful To Have Botox Often?

Botox is a toxin derived from the bacterium Clostridium botulinum, usually to remove facial wrinkles.

Details
BBL Hero Laser Treatment Mersin

BBL Hero Laser Treatment Mersin

BBL broadband light therapy method, which has emerged with the development of technology, prevents all signs of aging and allows us to have a young skin at any age.

Details

CONTACT US

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Get Directions Working hours Mid-week 09:00-18:00 Saturday 09:00-16:00

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA

CONTACT FORM

Name
Surname
Email Address
Phone
MESSAGE

Mersin Specialist Doctor Ayşegül Güney Dermatology Clinic

Our site has been prepared within the scope of publicity and announcement for information purposes in accordance with the 29th article of the Ministry of Health dated 15/2/2008 and numbered 26788 regulation. The information does not replace a doctor's diagnosis or examination. Please consult your doctor about your illness.